پیام فرستادن
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
محصولات
اخبار
Home >

چین Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. Company News

تفاوت بین صفحه آکریلیک و صفحه PC

با محبوبیت آکریلیک، بسیاری از مردم در مورد تفاوت بین صفحه PC و صفحه آکریلیک در زندگی روزمره خود کاملاً روشن نیستند.سردبیر به طور خلاصه تفاوت بین صفحه اکریلیک و صفحه کامپیوتر را به همه معرفی خواهد کرد..   1مواد مواد اولیه ورق های آکریلیک و ورق های PC متفاوت هستند. آکریلیک با پلیمریزاسیون مونومرهای متیل متاکریلات (MMA) از اسید آکریلیک تشکیل می شود.ورق های PC عمدتاً از پلی کربنات تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی هم اکستروزون تولید می شوند.   2. ظاهر هر دو پانل آکریلیک و پانل های PC دارای نفوذ نور خوبی هستند. نفوذ نور پانل های آکریلیک بیش از 92٪ است و نفوذ نور پانل های PC می تواند تا 89٪ برسد.بر اساس این واقعیت، تشخیص آنها دشوار است..   3سوخت بر اساس استاندارد GB 50222-95 خانه من، صفحه های رایانه ای در معرض آتش نمی توانند بسوزند. نقطه خود اشتعال آنها 580 درجه سانتیگراد است و پس از برداشتن از آتش خود خاموش می شوند.بنابراین، هیچ گاز سمی در هنگام احتراق تولید نمی شود و باعث گسترش آتش نمی شود. هنگامی که آکریلیک می سوزد، شعله شفاف است، بدون دود یا حباب،و رشته را می توان در هنگام خاموش کردن بیرون کشیدوقتی که تخته های ریخته گری میسوزند، دود، حباب و صدای داغ وجود ندارد، و هیچ رشته ای در هنگام خاموش کردن وجود ندارد.   4مقاومت در برابر ضربه بوردهای PC مقاومت ضربه خوبی دارند و هنگام افتادن آسان نیست شکسته شوند. مقاومت ضربه بوردهای PC 8 تا 10 برابر از بوردهای آکریلیک است.   5.K UV ظرفیت ماوراء بنفش کنگ روی سطح کامپیوتر 5 برابر اسید اکریلیک در فضای باز است. به طور کلی عمر خدمت بوردهای اکریلیک می تواند 2 سال بدون زرد شدن،و کارت PC می تواند به 10 سال برسد.   6. قیمت در مقایسه با صفحه آکریلیک، صفحه PC گران تر از صفحه آکریلیک است. به عنوان مثال قیمت یک صفحه PC با ضخامت 3MM در هر متر مربع حدود 195 یوآن است.قیمت یک صفحه آکریلیک 5 میلی متر ضخیم در همان منطقه حدود 265 یوآن است.صفحات آکریلیک و لنزهای آکریلیک به طور گسترده ای در نمایشگاه های تلویزیون، نورپردازی، صنایع دستی، نمایشگاه و نمایشگاه، امکانات حمل و نقل، تبلیغات، مبلمان و زمینه های دیگر استفاده می شود.قیمت تولید کننده صفحه آکریلیک، صفحه اکریلیک آخرین جدول نقل قول نیاز به تماس با تولید کننده ما، می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد صفحه اکریلیک یا آینه مرتبط بدانید،لطفا به وب سایت رسمی ما یا مشاوره تلفنی توجه کنید.  

2023

12/15

چگونه ورق های آکریلیک را انتخاب کنیم: Chongqing Niu Bai Acrylic به شما روش درست انتخاب آکریلیک را می آموزد؟

با قیمت های مختلف در بازار، این معمول است که شک داشته باشید. ظاهر ورق های آکریلیک شفاف مشابه است، پس چگونه انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سوال،من چند نکته برای خرید ورق های آکریلیک شفاف معرفی خواهم کرد، کمک به شما برای خرید آنهایی که با کیفیت بالا.   1- از طریق انتقال نور تشخیص دهید: ورق های آکریلیک خوب هنگام روشن شدن توسط چراغ قوه تلفن نور خالص تولید می کنند. آنها زرد یا آبی نمی شوند.ورق های باکیفیت بالاتر از نور عبور می کنند.   2. رنگ لبه ها را در نظر بگیرید: لبه های ورق های آکریلیک شفاف باید شفاف باشند. اگر زرد، تار یا سفید شوند،آنها قطعاً از کیفیت پایین هستند یا از مواد بازیافت شده ساخته شده اند.   3شناسایی از طریق لبه های لاستیکی نرم: برای جلوگیری از برخورد، مواد جدید و خوب با لبه های لاستیکی نرم بسته بندی می شوند. بنابراین،این می تواند برای تشخیص مواد بازیافت شده و مواد جدید استفاده شود.در این صورت، ممکن است لوله های ریخته شده دارای لبه های PVC باشند. به رابط بین PVC و آکریلیک توجه کنید. اگر به وضوح بیش از حد زرد یا سفید باشد، همچنین مواد تجزیه شده بازیافت شده است.   4. سطح را لمس کنید: اگر سطح ورق آکریلیک صاف، گرد، ظریف و احساس خوبی داشته باشد، احتمال ترک اثر انگشت کمتر است. این نشان دهنده کیفیت خوب است.   5. ظاهر را بررسی کنید: ورق های آکریلیک خوب دارای ظاهر زیبا، انتقال نور خوب و بدون لکه یا نقاط کریستالی کمی هستند.همچنین هیچ پدیده منفی مانند زرد شدن یا کوچک شدن ندارند.برعکس، مواد با کیفیت پایین از مواد بازیافت شده تولید می شوند و ظاهر آنها با بسیاری از لکه ها، نقاط بلوری و ناخالصی ها ضعیف است. کیفیت نمی تواند تضمین شود.   6. از طریق صدا شناسایی کنید: اگر سطح ورق آکریلیک هنگام ضربه یک صدا مبهم و تیره تولید کند ، آن واقعی است. از سوی دیگر ، اگر صدای ضربه شفاف باشد ،باید یه تخته PS باشه نه یه ورق اکریلیکهمچنین توجه داشته باشید که بسیاری از ادعاهای صفحات آکریلیک تولید شده در بازار وجود دارد که نسبتا ارزان است.به احتمال زيادي تخته هاي PSي هستن که تظاهر ميکنن که ورق هاي آکریليکي هستن.   7. با سوزاندن بررسی کنید: اگر در هنگام سوزاندن شعله آبی وجود داشته باشد ، این تایید می کند که آکریلیک است ، یک ورق آکریلیک. اگر دود سیاه تولید کند ، پس این یک تخته PS یا ماده ناقص است.به ناحیه سوخته با یک چیز سخت فشار دهید و سپس از آن دور شویداگر نقشه وجود داشته باشد، ورق اکریلیک است. اگر هیچ نقشه ای وجود نداشته باشد، یک تخته ریخته شده است، که بهترین راه برای تشخیص است.   روش های فوق روش های خوبی برای خرید ورق آکریلیک شفاف با کیفیت بالا است. هنگام انتخاب ورق آکریلیک شفاف، می توانید کیفیت آنها را از طریق روش های فوق تشخیص دهید.   اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آکریلیک کسب کنید، می توانید به Chongqing Niu Bai Acrylic مراجعه کنید!

2023

12/14

سازگاری صفحه ای از صفحه های آکریلیک با محیط طبیعی

ورق ریخته گری صفحه آکریلیک: وزن مولکولی بالا، سفتی عالی، قدرت و مقاومت شیمیایی عالی. این ورق با پردازش دسته کوچک مشخص می شود.که دارای فعالیت معنوی بی نظیر در سیستم رنگ و اثر بافت سطح است، و مشخصات کامل محصول دارد و برای اهداف خاص مختلف مناسب است.وزن مولکولی صفحه اکسترودر کمتر است و عملکرد مکانیکی کمی ضعیف تر استبا این حال، این ویژگی برای خم کردن و قالب بندی حرارتی مفید است، و در هنگام برخورد با صفحات بزرگتر، برای قالب بندی سریع و خلاء پلاستیکی مفید است.تحمل ضخامت صفحه اکسترود شده کمتر از صفحه ریخته شده استاز آنجا که صفحه اکسترودر تولید خودکار در مقادیر زیادی است، تنظیم رنگ و مشخصات دشوار است، تنوع مشخصات محصول تا حدودی محدود است.ویژگی های آکریلیک 1شفافیت عالی، صفحه پلکسی گلاس شفاف بی رنگ، با انتقال نور بیش از 92٪   مقاومت عالی در برابر آب و هوا بسیار سازگار با محیط طبیعی است. حتی اگر برای مدت طولانی در نور خورشید روشن شود، باد و باران عملکرد آن را تغییر نمی دهد.عملکرد ضد پیری خوب است، و می تواند به راحتی در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد. عملکرد پردازش خوب است، که مناسب برای ماشینکاری و آسان به گرما قالب گیری است. عملکرد جامع عالی،انواع مختلف صفحه های آکریلیک، رنگ های غنی و عملکرد بسیار عالی، ارائه طراحان با طیف وسیعی از گزینه ها، صفحات آکریلیک می تواند رنگ، سطح می تواند رنگ، صفحه ابریشم و یا پوشش خلاء.غیر سمی، حتی اگر برای تماس طولانی مدت با مردم مضر نباشد، هیچ گاز سمی در هنگام احتراق تولید نمی شود. ضریب انبساط خط صفحه ریخته گری حدود 7x10-5m / m.K. مشخصات و مشخصات ضخامت: 1.22 * 2.44m، 1.22 * 1.83m، 1.25 * 2.5m، 2 * 3m ضخامت:مزیت های محصول 1mm-50mm.

2023

12/19

تولید محصولات پلاستیکی چین در رده اول رتبه بندی های جهانی قرار دارد

در مقایسه با فلزات، سنگ و چوب، محصولات پلاستیکی دارای مزیت هزینه پایین و پلاستیکی قوی هستند. آنها به طور گسترده ای در اقتصاد ملی استفاده می شوند.صنعت پلاستیک در دنیای امروز موقعیت بسیار مهمی را در اختیار دارددر طول سال ها، تولید محصولات پلاستیکی در سراسر جهان با سرعت بالا توسعه یافته است.آمار نشان می دهد که تولید محصولات پلاستیکی چین در رتبه بندی جهانی همیشه در پیشرو بوده است، انواع محصولات پلاستیکی در رتبه اول جهان قرار گرفته اند، چین به کشور تولید کننده محصولات پلاستیکی جهان تبدیل شده است.   از منظر تقاضا، هنوز شکاف بزرگی بین مصرف پلاستیک در چین و کشورهای توسعه یافته در جهان وجود دارد.به عنوان شاخص سطح توسعه صنعت پلاستیک در یک کشورنسبت فولاد پلاستیکی تنها ۳۰:۷۰ است که کمتر از میانگین جهانی ۵۰:۵۰ است و بسیار کمتر از کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده است.با پیشرفت تکنولوژیکی و افزایش مصرف پلاستیک اصلاح شده چین، محصولات پلاستیکی چین باید انتظار داشته باشند که نرخ رشد بیش از 10٪ را حفظ کنند. محصولات پلاستیکی به طور گسترده ای استفاده می شوند.و این صنعت بزرگ در جریان پایین یک حمایت قوی برای توسعه صنعت محصولات پلاستیکی چین فراهم می کند.با انتشار "قواعد مفصل برای احیای برنامه ریزی صنعت پتروشیمی"، صنعت محصولات پلاستیکی چین فرصت های توسعه جدیدی را آغاز کرده است.   بر اساس گزارش تحقیق، روند توسعه رشد بالا در ماشین آلات پلاستیکی و صنعت قالب پلاستیکی،و همچنین نقش توسعه پایدار صنعت سبک مانند لوازم خانگیهمچنین یک محیط داخلی مناسب برای توسعه صنعت پلاستیک است. توسعه پایدار خودرو، پلاستیک پزشکی، املاک و مستغلات،به خصوص مسکن مقرون به صرفه و صنایع دیگر تقاضا برای تولید کنندگان محصولات پلاستیکی را افزایش داده و تبدیل به یک محیط خارجی مطلوب برای صنعت پلاستیک شده استدر عین حال، تسریع تغییرات نرخ ارز، افزایش نسبت ذخایر سپرده و نرخ بهره، افزایش هزینه های مواد اولیه و نیروی کار،و تنش عرضه و تقاضا نیز صنعت محصولات پلاستیکی را نگران می کند و عوامل منفی عمومی را برای اکثر صنایع و شرکت ها تشکیل می دهد.   بر اساس پیشرفت های مداوم در تکنولوژی پیشرفته در صنعت پلاستیک، ما عمدتا بر روی فناوری های اصلی مشترک در حال حاضر تمرکز می کنیم،و تلاش برای کاهش شکاف با فن آوری های تولید پیشرفته در کشورهای توسعه یافتهسرعت پیشرفت تکنولوژیک، مواد پلاستیکی و محصولات پلاستیکی را به عملکردهای جدید برای پاسخگویی به نیازهای اقتصاد ملی تبدیل می کند.   فناوری هوشمند دیجیتال، فناوری مشترک نوآوری محصول و نوآوری فناوری تولید است.و به طور عميق روش توليد و شکل صنعتي صنعت توليدي را اصلاح مي کند، که تکنولوژی هسته ای انقلاب صنعتی جدید است. تکنولوژی سبک وزن باعث راحتی قابل توجهی برای توسعه صنعت پلاستیک خواهد شد.   در آینده، مواد سبک وزن بیشتر و بیشتر در خودروها، هواپیماها و حمل و نقل راه آهن استفاده خواهند شد.دقت یک تجسم از تکنولوژی قالب گیری پیشرفته در صنعت پردازش محصولات پلاستیکی استتولید تمیز و زیست محیطی، برای صنعت پردازش پلاستیک صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشارات برای افتتاح یک گام جدید.

2023

12/15

چرا پلکس گلاس از شیشه معمولی متفاوت است؟

چرا پلکس گلاس از شیشه معمولی متفاوت است؟   پلکسی گلاس و شیشه معمولی به نظر می رسد یک خانواده هستند، در واقع آنها دو کاملا متفاوت هستند. "پدر" شیشه معمولی سیلیکات است، اما "پدر" پلکسی گلاس استاتون، متانول،اسید سولفوریک و سیانید هیدروژننام واقعی پلکسی گلاس پلی متاکریلات نامیده می شود. این نام بسیار عجیب است زیرا این یک پلیمر مصنوعی است، بنابراین مردم به طور کلی آن را پلکسی گلاس می نامند.   ویژگی پلکسی گلاس به طور کلی بسیار سختگیرتر از شیشه معمولی است. اگرچه تراکم آن نیمی از شیشه معمولی است، اما به راحتی مانند شیشه شیشه ای شکسته نمی شود.شفافيتش خيلي خوبه، شفاف کریستال، و بسیار خوب ترموپلاستیک، آن را گرم کنید، شما می توانید به صورت دلخواه آن را به یک میله شیشه ای، لوله شیشه ای یا صفحه شیشه ای،استفاده های زیادی داره. هواپیماهای جت اغلب در هنگام پرواز با سرعت بالا در ابرها با لرزش شدید ، تغییرات ناگهانی در دمای هوا و فشار بر جریان هوا روبرو می شوند. این یک آزمایش شدید برای شیشه پنجره کابین است.

2023

12/19

1