پیام فرستادن
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
محصولات
اخبار
Home > اخبار >
Company News About تفاوت بین صفحه آکریلیک و صفحه PC
مناسبت ها
Contacts
Contacts: Mr. Xiang
Contact Now
Mail Us

تفاوت بین صفحه آکریلیک و صفحه PC

2023-12-15
Latest company news about تفاوت بین صفحه آکریلیک و صفحه PC

با محبوبیت آکریلیک، بسیاری از مردم در مورد تفاوت بین صفحه PC و صفحه آکریلیک در زندگی روزمره خود کاملاً روشن نیستند.سردبیر به طور خلاصه تفاوت بین صفحه اکریلیک و صفحه کامپیوتر را به همه معرفی خواهد کرد..

 

1مواد

مواد اولیه ورق های آکریلیک و ورق های PC متفاوت هستند. آکریلیک با پلیمریزاسیون مونومرهای متیل متاکریلات (MMA) از اسید آکریلیک تشکیل می شود.ورق های PC عمدتاً از پلی کربنات تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی هم اکستروزون تولید می شوند.

 

2. ظاهر

هر دو پانل آکریلیک و پانل های PC دارای نفوذ نور خوبی هستند. نفوذ نور پانل های آکریلیک بیش از 92٪ است و نفوذ نور پانل های PC می تواند تا 89٪ برسد.بر اساس این واقعیت، تشخیص آنها دشوار است..

 

3سوخت

بر اساس استاندارد GB 50222-95 خانه من، صفحه های رایانه ای در معرض آتش نمی توانند بسوزند. نقطه خود اشتعال آنها 580 درجه سانتیگراد است و پس از برداشتن از آتش خود خاموش می شوند.بنابراین، هیچ گاز سمی در هنگام احتراق تولید نمی شود و باعث گسترش آتش نمی شود. هنگامی که آکریلیک می سوزد، شعله شفاف است، بدون دود یا حباب،و رشته را می توان در هنگام خاموش کردن بیرون کشیدوقتی که تخته های ریخته گری میسوزند، دود، حباب و صدای داغ وجود ندارد، و هیچ رشته ای در هنگام خاموش کردن وجود ندارد.

 

4مقاومت در برابر ضربه

بوردهای PC مقاومت ضربه خوبی دارند و هنگام افتادن آسان نیست شکسته شوند. مقاومت ضربه بوردهای PC 8 تا 10 برابر از بوردهای آکریلیک است.

 

5.K UV

ظرفیت ماوراء بنفش کنگ روی سطح کامپیوتر 5 برابر اسید اکریلیک در فضای باز است. به طور کلی عمر خدمت بوردهای اکریلیک می تواند 2 سال بدون زرد شدن،و کارت PC می تواند به 10 سال برسد.

 

6. قیمت

در مقایسه با صفحه آکریلیک، صفحه PC گران تر از صفحه آکریلیک است. به عنوان مثال قیمت یک صفحه PC با ضخامت 3MM در هر متر مربع حدود 195 یوآن است.قیمت یک صفحه آکریلیک 5 میلی متر ضخیم در همان منطقه حدود 265 یوآن است.صفحات آکریلیک و لنزهای آکریلیک به طور گسترده ای در نمایشگاه های تلویزیون، نورپردازی، صنایع دستی، نمایشگاه و نمایشگاه، امکانات حمل و نقل، تبلیغات، مبلمان و زمینه های دیگر استفاده می شود.قیمت تولید کننده صفحه آکریلیک، صفحه اکریلیک آخرین جدول نقل قول نیاز به تماس با تولید کننده ما، می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد صفحه اکریلیک یا آینه مرتبط بدانید،لطفا به وب سایت رسمی ما یا مشاوره تلفنی توجه کنید.