پیام فرستادن
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
Factory Tour
Home >

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. Factory Tour

Factory Tour
Contacts
Contacts: Mr. Xiang
Contact Now
Mail Us
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید تولید کننده
خط تولید

فرآیند تولید ورق آکریلیک شامل مراحل زیر است:

 

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

آماده سازی مواد اولیه:

مواد خام آکریلیک با کیفیت بالا را انتخاب کنید، معمولاً گوله ها یا رزین های پلیمتیل متاکریلات (PMMA). این گوله ها یا رزین ها ممکن است به صورت رنگی یا حاوی افزودنی ها مطابق با الزامات باشند.

 

فرآیند ترموپلاستیک:

گلوله های آکریلیک یا رزین ها را در یک دستگاه ترموپلاستیک قرار دهید و آنها را تا دمای ذوب گرم کنید. در حالت ذوب، مواد آکریلیک می توانند قالب و شکل بگیرند.

 

از مواد شیمیایی:

بسته به نتیجه مورد نظر، می توان از یک دستگاه قالب دهی اکریلیک یا یک ماشین تزریقی برای تشکیل ورق های اکریلیک استفاده کرد.مواد آکریلیک ذوب شده به طور مداوم از طریق یک قالب یا سر اکستروژن اکستروژن می شوند و پس از خنک شدن یک ورق تشکیل می دهندبه طور مشابه، در قالب گیری تزریقی، یک قالب بسته استفاده می شود و مواد آکریلیک ذوب شده برای تشکیل ورق به قالب تزریق می شود.

 

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

 

خنک کردن و خشک کردن:

هنگامی که ورق آکریلیک شکل می گیرد، باید از یک فرآیند خنک کننده و خشک کننده برای اطمینان از ثبات ساختاری و خواص فیزیکی آن عبور کند.ورق های آکریلیک به سرعت در حمام آب یا میز خنک کننده خنک می شوند تا جامد شوند و تقویت شوند.

 

برش و تراش:

پس از خنک شدن و سفت شدن ، ورق آکریلیک به اندازه و شکل مورد نظر برش داده می شود. این کار می تواند با استفاده از ابزارهای برش مکانیکی ، برش لیزر یا بریسیدن انجام شود. علاوه بر این ،لبه ها را می توان برای ظاهر زیبایی دوستانه تر برش داد و صاف کرد.

 

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

 

درمان سطح:

بسته به الزامات، ورق آکریلیک ممکن است تحت درمان سطحی مانند پولیش، رنگ، چاپ صفحه،یا استفاده از فیلم های محافظ برای افزایش ظاهر و خواص محافظ آن.

 

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3

 

بازرسی و بسته بندی:در مرحله نهایی فرآیند تولید، ورق های آکریلیک تحت بررسی کیفیت قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که مطابق با استانداردها و الزامات مربوطه است.ورق های آکریلیک بسته بندی شده و برچسب گذاری شده اند، آماده ارسال به مشتریان یا توزیع کنندگان است.

OEM/ODM

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای آکریلیک، ما خدمات OEM و ODM جامع را برای ارائه راه حل های سفارشی ارائه می دهیم که نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده می کند.یا محصولات آکریلیک رنگی یا محصولات پلاستیکی نوآورانه و طراحی منحصر به فرد، ما مي تونيم مشخصات شما رو برآورده کنيم

 

خدمات OEM:تولید بر اساس طرح و نیازهای شما

به عنوان یک سازنده OEM، ما محصولات آکریلیک و پلاستیکی را تولید می کنیم که مطابق با استانداردها و مشخصات برند شما بر اساس طرح ها و الزامات شما هستند.با تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان باتجربه، و یک تیم تولید ماهر، ما می توانیم تولید و پردازش محصولات با توجه به مشخصات خود را.ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که کیفیت و تحویل محصولات به انتظارات شما پاسخ می دهد، مطابق با نیازهای برند و محصول شما.

 

خدمات ODM:ارائه طراحی و راه حل های نوآورانه

به عنوان یک تولید کننده ODM، ما نه تنها محصولات را با توجه به الزامات شما تولید می کنیم بلکه طراحی و راه حل های نوآورانه ای را نیز ارائه می دهیم.تیم طراحی حرفه ای ما با روند صنعت و خواسته های بازار همراه استما با شما همکاری نزدیک خواهیم کرد تا نیازهای و اهداف شما را درک کنیم.ارائه طرح های خلاقانه و عملی برای اطمینان از برجسته شدن محصولات شما در بازار.

 

کنترل کیفیت و تحویل قابل اعتماد

ما کنترل کیفیت سختگیرانه ای را در کل فرآیند تولید حفظ می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مطابق با استانداردهای بالا است.ما اقدامات سختگیرانه کنترل کیفیت را برای اطمینان از قابلیت اطمینان و دوام محصول اجرا می کنیمما همچنین اولویت تحویل قابل اعتماد و به موقع را برای برآورده کردن برنامه ها و الزامات پروژه شما داریم.

 

حفاظت از حقوق مشتری و محرمانه بودن

ما به حقوق مشتری و محرمانه بودن کسب و کار اهمیت می دهیم در همکاری های OEM / ODM، ما به شدت به توافق نامه های محرمانه بودن برای اطمینان از عدم افشای طرح های شما، مارک ها،و اطلاعات تجاریهدف ما ایجاد رابطه ای از اعتماد و همکاری و همکاری برای موفقیت است.

تحقیق و توسعه

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

تمرکز بر برتری تحقیق و توسعه

ما یک تیم پرشور و با استعداد از محققان و توسعه دهندگان با تجربه گسترده و تخصص در زمینه آکریلیک و پلاستیک داریم.آنها از نزدیک روند صنعت و پیشرفت های تکنولوژیکی را دنبال می کنندتیم تحقیق و توسعه ما به ارائه راه حل های نوآورانه ای که نیازهای و چالش های خاص مشتریان ما را برآورده می کنند، اختصاص داده شده است.

 

خط تولید متنوع

تلاش های تحقیق و توسعه ما شامل یک خط گسترده از محصولات، از جمله صفحات مختلف آکریلیک، لوله ها، پروفایل ها و محصولات پلاستیکی سفارشی است.مقاوم در برابر آتش، یا دیگر آکریلیک عملکرد ویژه، یا اگر شما نیاز به محصولات پلاستیکی با اشکال خاص، اندازه ها و مواد، ما می توانیم راه حل های سفارشی ارائه دهد.

 

همکاری برای نوآوری

ما ارزش همکاری با مشتریان خود را داریم و به طور فعال به نیازهای و بازخورد آنها گوش می دهیم. با همکاری نزدیک با مشتریان خود، ما درک چالش ها و اهداف آنها را به دست می آوریم.ما را قادر به ارائه راه حل های عملی و موثرما ارتباطات و همکاری را تشویق می کنیم و برای ایجاد مشارکت های بلند مدت تلاش می کنیم.

 

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1