پیام فرستادن
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. Company Profile
Company Profile
Home >
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. Company Profile
About Us
Contacts
Contacts: Mr. Xiang
Contact Now
Mail Us

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.

Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
فروشگاه اصلی:
آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , اقیانوسیه , در سراسر جهان
نوع کسب و کار:
سازنده
مارک ها:
نیوبای
تعداد کارکنان:
20~100
فروش سالانه:
500000-1000000
سال تاسیس:
2015
صادرات:
80% - 90%
خدمات به مشتریان:
ODM
جزئیات شرکت
در سال 2015 تاسیس شد،Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd. یک شرکت با تکنولوژی بالا است که تولید، فروش و تجارت بین المللی را ادغام می کند.پایگاه تولید این شرکت در پارک صنعتی Huzhu، منطقه دادوکو، شهر چونقینگ واقع شده است.پرسنل فنی با کیفیت، تیم تجارت خارجی کامل، سیستم خدمات پس از فروش بالغ، همیشه آماده برای ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان ما.
 
محصولات اصلی این شرکت عبارتند از:PMMA(اکریلیک / پلکسی گلاس)PA(نایلون)PTFE، PVC(پولی وینیل کلراید)PE(پلی اتیلن)PP(پولی پروپیلن)ABS (اکریلونیتریل بوتادین استیرین),POM(پلی اکسیمتیلن)، PU(پولیوریتان)PC(پولی کاربونات)واحد خدمات عمومی(پولی سولفون)لاستیکو سایرصفحات، میله ها، لوله های پلاستیکی مهندسی ویژهوقطعاتي با شکل خاصهمه محصولات مطابق با استانداردهای ملی هستند.
 
ما طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهیم، از جمله انواع مختلف ورق های آکریلیک و پلاستیکی.ما می توانیم محصولات را در مشخصات چندگانه ارائه دهیمما همچنین محصولات تخصصی با خواص منحصر به فرد مانند مقاومت UV، مقاومت در برابر آتش و غیره را برای پاسخگویی به نیازهای صنایع و برنامه های کاربردی مختلف ارائه می دهیم.
خدمات

ما درک می کنیم که هر مشتری نیازهای و خواسته های منحصر به فردی دارد. بنابراین، ما راه حل های سفارشی و نوآورانه ای را برای پاسخگویی به نیازهای خاص مشتری ارائه می دهیم.ما متعهد به ارائه یک تجربه خدمات مشتری عالی هستیمما به حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار متعهد هستیم.

تاریخ

در طول دهه گذشته، ما شهرت فوق العاده ای و یک پایگاه مشتری گسترده ایجاد کرده ایم.ما تبدیل به یک تولید کننده محترم از محصولات آکریلیک و پلاستیکی در صنعت شده ایماز طریق تلاش مداوم و تمرکز بر کیفیت، ما اعتماد و حمایت مشتریان خود را به دست آورده ایم.

 

به عنوان یک شرکت با تجربه در تولید محصولات آکریلیک و پلاستیکی، ما به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات مشتری استثنایی ادامه خواهیم داد.ما به سرمایه گذاری در نوآوری های تکنولوژیکی و توسعه محصولات برای پاسخگویی به نیازهای همیشه در حال تغییر مشتریانمان ادامه خواهیم دادهدف ما تبدیل شدن به یک تولید کننده پیشرو در صنعت، ارائه بهترین راه حل به مشتریان ما است.

تیم ما

تیم ما تخصص و شور و شوق زیادی برای ارائه محصولات آکریلیک و پلاستیکی با کیفیت دارد. ما همکاری می کنیم، از یکدیگر حمایت می کنیم و تلاش می کنیم انتظارات مشتری را فراتر بریم.با تلاش های مشترک ما، هدف ما این است که یک شریک قابل اعتماد برای مشتریانمان و یک رهبر در صنعت باشیم.