پیام فرستادن
Chongqing Niubai Electromechanical Equipment Co., Ltd.
محصولات
اخبار
Home > اخبار >
Company News About چگونه ورق های آکریلیک را انتخاب کنیم: Chongqing Niu Bai Acrylic به شما روش درست انتخاب آکریلیک را می آموزد؟
مناسبت ها
Contacts
Contacts: Mr. Xiang
Contact Now
Mail Us

چگونه ورق های آکریلیک را انتخاب کنیم: Chongqing Niu Bai Acrylic به شما روش درست انتخاب آکریلیک را می آموزد؟

2023-12-14
Latest company news about چگونه ورق های آکریلیک را انتخاب کنیم: Chongqing Niu Bai Acrylic به شما روش درست انتخاب آکریلیک را می آموزد؟

با قیمت های مختلف در بازار، این معمول است که شک داشته باشید. ظاهر ورق های آکریلیک شفاف مشابه است، پس چگونه انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سوال،من چند نکته برای خرید ورق های آکریلیک شفاف معرفی خواهم کرد، کمک به شما برای خرید آنهایی که با کیفیت بالا.

 

1- از طریق انتقال نور تشخیص دهید: ورق های آکریلیک خوب هنگام روشن شدن توسط چراغ قوه تلفن نور خالص تولید می کنند. آنها زرد یا آبی نمی شوند.ورق های باکیفیت بالاتر از نور عبور می کنند.

 

2. رنگ لبه ها را در نظر بگیرید: لبه های ورق های آکریلیک شفاف باید شفاف باشند. اگر زرد، تار یا سفید شوند،آنها قطعاً از کیفیت پایین هستند یا از مواد بازیافت شده ساخته شده اند.

 

3شناسایی از طریق لبه های لاستیکی نرم: برای جلوگیری از برخورد، مواد جدید و خوب با لبه های لاستیکی نرم بسته بندی می شوند. بنابراین،این می تواند برای تشخیص مواد بازیافت شده و مواد جدید استفاده شود.در این صورت، ممکن است لوله های ریخته شده دارای لبه های PVC باشند. به رابط بین PVC و آکریلیک توجه کنید. اگر به وضوح بیش از حد زرد یا سفید باشد، همچنین مواد تجزیه شده بازیافت شده است.

 

4. سطح را لمس کنید: اگر سطح ورق آکریلیک صاف، گرد، ظریف و احساس خوبی داشته باشد، احتمال ترک اثر انگشت کمتر است. این نشان دهنده کیفیت خوب است.

 

5. ظاهر را بررسی کنید: ورق های آکریلیک خوب دارای ظاهر زیبا، انتقال نور خوب و بدون لکه یا نقاط کریستالی کمی هستند.همچنین هیچ پدیده منفی مانند زرد شدن یا کوچک شدن ندارند.برعکس، مواد با کیفیت پایین از مواد بازیافت شده تولید می شوند و ظاهر آنها با بسیاری از لکه ها، نقاط بلوری و ناخالصی ها ضعیف است. کیفیت نمی تواند تضمین شود.

 

6. از طریق صدا شناسایی کنید: اگر سطح ورق آکریلیک هنگام ضربه یک صدا مبهم و تیره تولید کند ، آن واقعی است. از سوی دیگر ، اگر صدای ضربه شفاف باشد ،باید یه تخته PS باشه نه یه ورق اکریلیکهمچنین توجه داشته باشید که بسیاری از ادعاهای صفحات آکریلیک تولید شده در بازار وجود دارد که نسبتا ارزان است.به احتمال زيادي تخته هاي PSي هستن که تظاهر ميکنن که ورق هاي آکریليکي هستن.

 

7. با سوزاندن بررسی کنید: اگر در هنگام سوزاندن شعله آبی وجود داشته باشد ، این تایید می کند که آکریلیک است ، یک ورق آکریلیک. اگر دود سیاه تولید کند ، پس این یک تخته PS یا ماده ناقص است.به ناحیه سوخته با یک چیز سخت فشار دهید و سپس از آن دور شویداگر نقشه وجود داشته باشد، ورق اکریلیک است. اگر هیچ نقشه ای وجود نداشته باشد، یک تخته ریخته شده است، که بهترین راه برای تشخیص است.

 

روش های فوق روش های خوبی برای خرید ورق آکریلیک شفاف با کیفیت بالا است. هنگام انتخاب ورق آکریلیک شفاف، می توانید کیفیت آنها را از طریق روش های فوق تشخیص دهید.

 

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آکریلیک کسب کنید، می توانید به Chongqing Niu Bai Acrylic مراجعه کنید!